Dla dobra kręgosłupa...


Podobno za dużo na siebie bierzemy. Za dużo dźwigamy. I nie chodzi o bagaż życiowych doświadczeń a zbędne kilogramy, które niszczą nam kręgosłupy. W ramach walki z globalnym przeciążeniem powstała ta oto torebka. Na tyle duża, by zmieścić komórkę, klucze, portfel i dokumenty, a nawet pomadkę i tusz do rzęs. Ale na tyle mała, by nie wpychać zbędnych obciążeń. Wiem, wiem, nic co w damskiej torebce się znajduje, nie jest zbędne. Na pewno do czegoś się przydało, przydaje lub przydać może. I tej tezy sama gotowa jestem bronić!


Torebka wykonana z miękkiego, sprężystego filcu. Zabezpieczona podwójnie - zasadnicza część torebki zamykana na suwak, klapa dodatkowo na rzep.

Stonowana kolorystyka i takaż dekoracja. Właściwie jedyny motyw ozdobny to dekoracyjny ścieg dookoła torebki - w kolorze szarym i taki też wzdłuż całego paska.

Torebka wyjątkowa w mojej produkcji - wyposażona w podszewkę. Między innymi ze względu na rodzaj filcu. Istniałoby ryzyko deformacji pod wpływem zawartości. a tak, sytuację kontroluje podszewka.

Torebkę od zewnątrz zabezpieczyłąm impregnatem w sprayu. Pomaga zachować materiał w czystości. Wedle zapewnień producenta, chroni tez przed wilgocią


Wymiary:

szerokość 17 cm
wysokość 21 cm

Projekt i wykonanie:
Bez Podszewki
szycie ręczne i maszynowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz