Ahoj...

Jakżesz ja się bałam wody! Pa Ni Cznie! I to jeszcze nie tak dawno. Najbardziej przerażała mnie opcja płynięcia  nawet nie wpław a na pokładzie, z dala od stałego lądu. Pod pojęciem "z dala" rozumiem odległość jakichś kilkudziesięciu metrów:)

Drżałam i płakałam na samą myśll o jakimkolwiek abordażu i wraz z upływem lat sytuacja się nasilała... ale w ubiegłym roku dalszemu jej postępowi powiedziałam "stop!". Postanowiłam zmierzyć się z własnym lękiem, spróbować go przełamać, oswoić się z sytuacją dotąd paraliżującą.. i wiecie co? Udało się.. Wilkiem morskim pewnie nie zostanę, ale o zgrozo! potrfię już nawet nie tylko nie płakać, ale wręcz czerpać radość z przebywania na pokładzie. I pod ...
https://www.facebook.com/Bez.Podszewki.PomyslowaSzwalnia/posts/1444907795781445?notif_t=likeTorebka powstała dla pewnej małej wilczycy morskiej, której nie obcy jest morza szum. Koncepcja torebki ewoluwała od bardzo symbolicznej, do jak widać - raczej narracyjnej. 
Efekt końcowy to zasługa twórczych konsultacji z G., która nie pierwszy raz już zajrzała do Pomysłowej Szwalni Bez Podszewki.

Wymiary torebki:
szerokość 22
wysokośc 18
szerokość boku 6 cm
pasek regulowany maks długość 110cm


Projekt i wykonanie
Bez Podszewki
Pomysłowa Szwalnia
https://www.facebook.com/Bez.Podszewki.PomyslowaSzwalnia/posts/1444907795781445?notif_t=like


w

1 komentarz: