Nad szarościami szarość...

Pochwała szarości i dowód, że niejedno ma imię. Szarość grafitu w połączeniu z szarością popielatą. Ani monochromatycznie ani monotematycznie. Może ciut melancholijnie? Pierwotnie kwiat miał być w kolorze ecru.. ale wydało mi się, że będzie to zbyt gwałtowne zderzenie.
Wnikliwy obserwator bloga pewnie będzie miał wrażenie "już gdzieś to widziałem.." tak tak, słusznie. To młodsza siostra TulipaNówki sprzed kilku miesięcy. Podobna, ale i wyliczenie różnic nie sprawia problemu. Jak to w rodzinie:)Torebka jednokomorowa, z dwiema wewnętrznymi kieszeniami. Jedną na telefon, drugą na cokolwiek, co nie przekracza wymiarów 10x15 cm. Dodatkowo wewnętrzny karabińczyk (widoczny w głębi po lewej stronie) np. na klucze. Można przypiąć, by mieć pewność, że nie wypadną z torebki.Kolejna kieszeń mieści się na plecach torebki. Doskonała np. na papierzyska, które wolimy zachować proste bez zagnieceń.
 Chyba nie zanotowałam nigdzie dokładnych rozmiarów torebki, ale zgodnie z zamówieniem, miała mieścic format A5 i tak też jest. Jak widać, po włożeniu kalendarza, jest jeszcze przestrzeń na inne rzeczy.

Projekt i wykonanie: Bez Podszewki
Materiał: filc poliestrowy 4mm, jednostronnie impregnowany.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz