Wart Pac pałaca...

Przesadą i nadużyciem byłoby mówić o neoklascycyzmie... ale... trójkątne zwieńczenia okien są, tympanon jest, blenda na tylnej elewacji, więc conieco się zgadza. Ale stop! Bo przecież to ma być zupełnie niewinny domek dla lalek a  nie praca na zaliczenie ćwieczeń na wydziale architektury tudzież trójwymiarowy model do wykładu na historii sztuki. A zatem - jest to domek dla lalek. Nie tylko tych z arystokratycznym rodowodem i dworskimi manierami.
Tylna elewacja budynku bliźniaczo podobna do frontowej. Jedyna różnica - w miejscu drzwi, okienna blenda.Wewnątrz przestronna sala kominkowa. Może być balowa, może być sypialnią, jadalnią i bawialnią. Czymkolwiek.
Obok domu rośnie niewielki las - zdominowany podobnie jak elewacje przez trójkąty, .Dostęp do domku możliwy jest na dwa sposoby: tradycyjnie przez drzwi, jeśli ma się nie więcej niż 10 cm wzrostu. I dla kogoś o parametrach ciut większych - przez las. Wystarczy odczepić ściankę i dom staje przed nami otworem. Nie imponująco wielkim, ale wystarczającym, by zmieścić ręce i kierować zabawą.

Parametry techniczne:

Podstawa: 32 cm x 25 cm
Wysokość w szczycie: 28 cm
wysokość boku: 20 cm

materiał: filc poliestrowy 4mm, jednostronnie impregnowany

Projekt i wykonanie: Bez Podszewki
szycie ręczne i maszynowe
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz