Skrzynia skarbów...

Definicja skarbu jest dość pojemna. To, co dla jednego ma niezwykłe znaczenie, dla drugiego funta kłaków może nie być warte. Ale o samym znalezeniu skarbu - czymkolwiek miałby on być, marzył tudzież marzy chyba każdy. Czyż nie na tym zasadza się popularność Indiany Jonesa? 

Dzięki tej skrzyni, każdy dom, każdy dziecięcy pokój może się zamienić w bezludną wyspę i ukrytym na niej pirackim skarbem. 

Skrzynia może pełnić wiele funkcji. Być po prostu schowkiem, do którego wrzucić można to wszystko, na co trudno znaleźć miejsce. 
Przy okazji stanowić będzie także dekorację dziecięcego pokoju.
Może być kuferkiem podróżnym, do którego potomstwo zabierze najcenniejsze skarby z domu.
Może być także faktycznie skrzynią pełną skarbów. Zamkniętą na kłódkę. Po bokach jednak na szczęście znajdują się do niej klucze. 
Kluczem do odnalezienia skarbów są otwory po obu bokach skrzyni. Wkładając ręce do środka, docieramy do skarbu. Badamy w dłoniach, sprawdzamy kształt, fakturę...  Udąło się? teraz można unieść wieko skrzyni, by się o tym przekonać 

Zabawa niełatwa a jednak bardzo lubiana przez dzieci. 
Wymiary:
szerokość 25
wysokość 28
szerokość boku 20 cm

zapinana na magnes

uchwyt umożliwia wygodne transportowanie

materiał
filc poliestrowy 4mm

Projekt i wykonanie:
Bez Podszewki
1 komentarz:

  1. Zakupiona dla 2-latka, a poszukiwaczami skarbów zostali wszyscy i ci mali i ci całkiem duzi... Mnóstwo śmiechu i radości dostarczyła ta misterna skrzynia :)

    OdpowiedzUsuń